HABERLER

Ankara Masöz

Ankara Masöz
  • Tarih: 03 - Kasım - 2018

Güzel bir masaj için Ankara Masöz ile iletişime geçmeniz mümkündür. Masöz olarak hizmet veren ve son derece güzel olan şahsım, size en iyi masajı yapacaktır. Farklı birçok masaj tekniği konusunda tatmin edici bir bilgi var. İsterseniz sadece sağlık açısından rahatlık veren masajı yapmaktayım. Ancak skalam çok geniştir. Günün sonunda tam olarak rahatlamak isteyen kişilere de gerekli olan hizmeti verme konusunda çok iyiyim. Bunun yanı sıra masaj odasında istediğiniz her türlü talebinizi bana iletebilirsiniz. Çünkü ben bunların hepsine varım. Sizi asla geri çevirme.

Masajın En İyisini Benden Alın

Ankara Masöz, erkeklerin en çok sevdiği ve talep ettiği masajı çok kaliteli bir şekilde vermektedir. Masaj ise şöyle yapılır;

  • Masaj yaparken yağ kullanımı çok önemlidir. Sahip olduğunuz her alan üzerinde mutlaka bir miktar yağ olmalıdır.
  • Yağlanacak bölgeleriniz ise vücudunuzun tümünü kapsar. Bu konuda bir tabum yoktur. Yani en özel bölgeleriniz üzerinde bile yağlama işlemini ovalayarak yapmaktayım.
  • Dokunuşlarım çok yumuşak ve kışkırtıcıdır. Siz de bu süre içinde yavaş yavaş zevk almaya başlayacaksınız. Ancak işimi kesinlikle aceleye getirmemekteyim ve her şeyi zamana yaymaktayım.
  • Daha sonra en özel ve en mahrem olan yeriniz üzerinde kaliteli ve yumuşak bir masaj ile daha çok zevk almanızı sağlıyorum.
  • Bunu yaparken dokunuşlarım sizi baştan çıkaracak.
  • Sertleşme olduğunda ise bunun çözüm yolu çok basittir.
  • Yine ellerim ile o bölgenizin yumuşamasını bizzat kendim sağlamaktayım. Tüm bu süreç sonrasında tam olarak rahatlayacaksınız.

Masaj konusunda sergilemiş olduğum tüm bu hünerleri bizzat tecrübe etmek istiyorsanız, hemen benimle gerekli olan iletişimi sağlayabilirsiniz. Seans sonrasında yıkanmanız için salonumuzda bulunan duşakabini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra seans içinde size bir takım ikramlar da olacaktır. Güzel sohbetim ve alımlı olan duruşumlar sizlere asla unutamayacağınız bir saat geçireceğinizin sözünü veriyorum. Her çeşit masaj konusunda bir uzman olarak, güzel bir şekilde rahatlamanız ve tatmin olmanız benimle çok kolaydır. Ankara Masöz olarak aramanızı bekliyorum.