HABERLER

Evde Masaj

Evde Masaj
  • Tarih: 14 - Aralık - 2018

Masaj için Nasıl Bir Mekân Tercih Edilmelidir?

İyi bir masaj yaptırmak için pek çok masaj salonu ve SPA merkezleri hizmet veriyor. Bunun yanında evde masaj hizmetiveren bazı kişi ve kuruluşlar da esnek çalışma trendine uyum sağlayarak çeşitliliği arttırıyor. Fiziksel ve psikolojik sağlıklarını ciddiye alanların tercih ettiği masaj terapileri için, farklı mekân alternatiflerini değerlendirmeleri de mümkün.

Masaj Salonu Standartları Nasıl Olmalıdır?

Belli bir adreste yer alan, hizmet odaklı tüm masaj salonlarını tenzih ederek, amaca hizmet etmeyen standart dışı masaj salonlarının kullanılması tabii ki yasal değildir. Normal standartlara uygun bir masaj salonunda belirli kurallara harfiyen uyulmalıdır. Mekânın fiziki yapısı ideal olmalı, sağlık için en uygun hijyen şartlarını yerine getirmelidir. Masaj terapistleri sertifikalı, ücret - fiyat tarifeleri, çalışma saatleri net olarak belirlenmiş olmalıdır.

Evde Masaj mı, Masaj Salonu mu?

Günümüzde artan mobilizasyona uygun olarak, değişen çalışma şekilleri arasına giren evde masaj farklı bir alternatif olarak da düşünülebilir. Vakit darlığı arasında, sabit adresli bir masaj salonuna gitmektense, talebiniz halinde, bazı masaj salonları sizin evinize ya da ofisinize istediğiniz saat aralığında masöz gönderebiliyor. Yoğun çalışan insanlar veya kendi evinde, ofisinde daha rahat edeceğini düşünenler için harika bir fikir değil mi?

Bunun yanında, bazı profesyonel masözlerin, kendi evlerinde verdikleri özel masaj hizmetleri de tercih edilebilir. Bire bir, iyi ve kaliteli bir masöz tarafından masaj yaptırmanın fiziksel yararının yanında, kendinizi iyi hissedeceğiniz farklı bir mekân alternatifi. Yine özel, yine bir ev ortamı, fakat bu sefer masözün sizin için özel olarak ayırdığı zaman diliminde, sizin rahatınız için pek çok ayrıntıyı düşünen bir masöz eşliğinde! 

Evde Masaj Kendinizi Daha Özel Hissettiriyor!

Belki de kendinize ayıracak sadece 1 saatiniz var. Çalışmaktan bitkin düşmüş vücudunuz, şarj edilmesi gereken beyniniz için bu zamanı, iyi bir masöz tarafından evde masaj keyfi yaparak geçirmek istemez miydiniz?
İsterseniz aromaterapi masajı, isterseniz kemiksizlik hissi verecek masajlar, düşünmeniz gereken sadece ne tür bir masaj istediğiniz. Ya da sizi gerçekten çok özel hissettirecek bu masaj deneyiminde, en iyi seçimi bırakın masözünüz yapsın!